Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. birželio 26 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
2019-06-05
Šiandien Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė ir administracijos direktorė Valė Kulvinskienė lankėsi vaikų darželyje „Vyturėlis“, kur darželio vadovė D. Marcinkienė supažindino ir papasakojo apie vykdomą ugdymo veiklą, išsakė darželio bendruomenės lūkesčius, pasidžiaugė gražiai sutvarkyta ir išpuoselėta darželio teritorija bei patalpomis.
2019-06-05
Birželio 4 d. Baltojoje sinagogoje vyko Joniškio rajono olimpiadų ir konkursų nugalėtojų šventė, kurią organizavo Joniškio rajono švietimo centras. Susirinkusieji turėjo galimybę pasidžiaugti mokinių pasiekimais, padėkoti jiems už ryžtą ir mokytojų darbą.
2019-06-05
Šią savaitę rajono meras Vitalijus Gailius atkreipė dėmesį dėl informacijos viešinimo priimant į pareigas darbuotojus savivaldybės įstaigose ir įmonėse. Savivaldybės meras skatino savivaldybės administraciją ieškoti priemonių, kurios sudarytų visuomenei sąlygas gauti internetu ir vienoje vietoje surasti informaciją apie savivaldybės biudžetinėse įstaigose ir įmonėse vykdomas darbuotojų paieškas, organizuojamas atrankas ar skelbiamus konkursus į pareigas.
2019-06-04
Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Valė Kulvinskienė ir jos pavaduotojas Aivaras Rudnickas susitiko su rajono seniūnais, savivaldybės administracijos struktūrinių padalinių vadovais ir specialistais aptarti Joniškio rajone neprižiūrimų pastatų ir statinių esamą situaciją, apleistų žemės sklypų plotus ir ieškoti problemos sprendimo būdų.
2019-06-04
Gegužės 30 dieną Joniškio rajono savivaldybės tarybos sprendimu buvo patvirtinta naujos sudėties Joniškio rajono savivaldybės kultūros ir meno taryba. Naujai sudaryta Kultūros ir meno taryba savo veiklas vykdys Joniškio rajono savivaldybės tarybos kadencijos laikotarpiu.
2019-06-04
Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos vadovai ir specialistai, Joniškio sporto centro direktorius T. Aleknavičius susitiko su projektuotojais, rengusiais techninį projektą būsimam Joniškio sveikatingumo ir sporto kompleksui.
2019-06-03
Istorija skaičiuoja šimtmečius, žmogus – metus, valandas, dienas, o Gasčiūnų pagrindinė mokykla šeštadienį skaičiavo sugrįžimo akimirkas. Sugrįžimo ten, kur svajota, mylėta, kur krėstos išdaigos, kur ištikimiausi draugai ar tiesiog gera pabūti, prisiminti, parymoti...
2019-06-03
Nuo 2019 m. birželio 3 d. Joniškio rajono švietimo centro direktoriaus pareigas pradeda vykdyti Rasa Kelpšienė. Joniškio rajono savivaldybės taryba gegužės 30 d. priėmė sprendimą paskirti Rasą Kelpšienę Joniškio rajono švietimo centro direktore. Ji laimėjo viešą konkursą penkerių metų kadencijai.
2019-06-02
Pirmasis birželio sekmadienis atneša nuostabią šventę – Tėvo dieną. Sveikinu Jus su Tėvo diena, brangūs tėveliai, seneliai, globėjai! Nuoširdžiausiai linkiu, kad Jums niekad nepritrūktų išminties ir sveikatos, o vaikams dovanota meilė ir rūpestis su kaupu tegrįžta atgal. Tegul Jus džiugina dėmesys, šypsena ir mielas žodis!
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 14