Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugsėjo 21 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
2019-09-16
Artėjant Tarptautinei mokytojų dienai Joniškio rajono savivaldybėje vyko pasitarimas dėl šventės organizavimo, kurią tradiciškai kiekvienais metais organizuoja mokyklos. Pasitarime dalyvavęs Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė akcentavo, jog šiemet, minint Tarptautinę mokytojų dieną, rajone dėmesys ir pagarba turėtų būti parodytas ne tik esamiems, bet ir buvusiems mokytojams, senjorams.
2019-09-13
Rugsėjo 12 d. vyko Šiaulių apskrities neįgaliųjų sporto šventė, kurią tradiciškai prasidėjus rudeniui organizuoja Lietuvos neįgaliųjų draugijos Joniškio skyrius, kartu su Joniškio sporto centru bei Joniškio visuomenės sveikatos biuru. Sportinė šventė vyko Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos stadione.
2019-09-13
Rajono mero Vitalijus Gailius potvarkiu sudaryta darbo grupė, kuri iki metų pabaigos turi parengti siūlymus rajono seniūnijų aptarnaujamų teritorijų riboms keisti, artimiausiu metu planuoja vykdyti gyventojų apklausą dėl seniūnijų ribų keitimo.
2019-09-13
Trečiadienį Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, mero patarėja Inga Karbauskienė lankėsi Joniškio rajone, Kalnelio kaime ūkininkaujančio Eugenijaus Stonio pieno ūkyje. Vos atvykus į ūkininko ūkį savivaldybės vadovus užbūrė naujai kuriamo parko vaizdai: keli šimtai įvairiausių rūšių medžių ir krūmų, skoningai įrengti gėlynai, kuriuos padeda kurti Lietuvai pagražinti draugijos Akmenės skyriaus specialistai, ir didžiulis tvenkinys.
2019-09-13
Atsižvelgdamas į Joniškio rajono savivaldybės tarybos konstruktyviosios opozicijos frakcijos 2019 m. rugpjūčio 1 d. prašymą, Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius potvarkiu sudarė darbo grupę, kuriai pavedė išnagrinėti siūlymus, parengti Joniškio rajono savivaldybės tarybos sprendimo projektą dėl tręšimo darbų žemės ūkio paskirties sklypuose ir nustatyta tvarka suderinus pateikti Joniškio rajono savivaldybės tarybai tvirtinti.
2019-09-13
Įsibėgėjant mokslo metams, Joniškio rajono Gataučių Marcės Katiliūtės mokykloje lankėsi rajono valdžios atstovai: meras Vitalijus Gailius, mero patarėja Inga Karbauskienė bei savivaldybės administracijos direktorė Valė Kulvinskienė. Ilgosios pertraukos metu savivaldybės vadovai susipažino su mokyklos kolektyvu, domėjosi, kuo gyvena mokykla, kiek vaikų ugdo, kokias naujoves diegia ir kokių turi rūpesčių.
2019-09-12
Rugsėjo 10 d. savivaldybėje vyko Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus ir Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro darbuotojų pasitarimas. Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centrui Joniškio rajono savivaldybės tarybos sprendimu nuo 2018 m. liepos 1 d. yra pavesta vykdyti Globos centro funkcijas.
2019-09-12
Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė ir mero patarėja Inga Karbauskienė susitiko su Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės atstovais.
2019-09-11
Jau turbūt nieko nebestebina, kad Joniškio rajone kiekvienas žmogus yra girdimas ir pagal galimybes jam padedama spręsti įvairius klausimus. Atsižvelgdamas į Žagarės gyventojų prašymą dėl susisiekimo gerinimo, Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir administracijos direktorė Valė Kulvinskienė siūlė UAB „Joniškio autobusų parkas“ vadovui susitikti su UAB „Naujosios Akmenės autobusų parkas“ vadovu ir spręsti maršruto į Naująją Akmenę ir atgal klausimą.
 1 2 3 4 5 6 7 ... 14