Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugsėjo 21 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
2019-08-28
Savaitės pradžioje Joniškyje lankėsi Baltijos šalių ir Kazachstano verslo plėtros asociacijos atstovai – valdybos narys Alexander Vidyakin ir Kazachstano verslininkų bendruomenės pirmininkas, šilumos įrangos gamyklos Rygoje EKO AIR savininkas Rostislav Li, kurie susitiko su Joniškio rajono savivaldybės vadovais.
2019-08-28
Penktadienį, rugpjūčio 23 dieną, paminėtos 30-osios Baltijos kelio metinės. Kaip ir prieš tris dešimtmečius, tądien Joniškio rajono gyventojai vėl susikibo Baltijos kelyje ir paliudijo visų mūsų bendrumą. Su jais kartu nepakartojama atmosfera džiaugėsi ir Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, administracijos atstovai.
2019-08-26
Joniškio rajono savivaldybės eismo saugumo komisija, siekdama užtikrinti saugią mokslo metų pradžią rinkosi į pasitarimą. Nuo rugsėjo 1-osios Joniškio miesto ir rajono gatvės vėl bus sklidinos moksleivių šurmulio: rajono mokyklų duris pravers 2198 mokiniai, maždaug 168 iš jų pirmokai. Komisijos nariai diskutavo apie moksleivių ir kitų eismo dalyvių saugumą ir viešosios tvarkos užtikrinimą rugsėjo pradžioje.
2019-08-26
Rugpjūčio pabaiga, greit suskambės rugsėjo skambutis, kviesdamas į mokyklas moksleivius pažinti, žinoti, atrasti. Kyla klausimas, o kaip mokslo metų pradžiai pasiruošusios rajono mokyklos? Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, tarybos narė, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Dalia Žilevičienė ir administracijos direktorė Valė Kulvinskienė aplankė Joniškio r. Skaistgirio gimnazijos ir Gasčiūnų mokyklos bendruomenes.
2019-08-26
Į posėdį rinkosi Joniškio rajono savivaldybės šeimos komisija, kuriai vadovauja Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė. Komisijos posėdyje aptartas Šeimos kortelės įstatymas, kuris nustato asmenis, turinčius teisę į šeimos kortelę, šeimos kortelės turėtojų teises ir pareigas, valstybės ir savivaldybių institucijų, viešųjų ir privačiųjų juridinių asmenų kompetenciją ir Šeimos kortelės programos finansavimą.
2019-08-22
Pasibaigus Joniškio miesto dienos šventei Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius pasiūlė organizuoti joniškiečių pikniką-diskusiją Vilniuje, Bernardinų sode.
2019-07-12
Joniškio rajono savivaldybė, siekdama kuo daugiau gyventojų aprūpinti centralizuota vandens tiekimo ir (ar) nuotekų tvarkymo paslauga, per pastaruosius metus vandentvarkos tinklų plėtrą įgyvendino Joniškio, Žagarės miestuose, Skaistgirio miestelyje ir Bariūnų gyvenvietėje.
2019-07-11
Primename, kad nuo liepos 1 d. priimami prašymai dėl socialinės paramos mokiniams skyrimo – nemokamo maitinimo mokykloje (pietų, pusryčių) ir paramos mokinio reikmenims įsigyti.
2019-06-26
Kiekvienas šunimi besirūpinantis asmuo, viešoje vietoje vedžiodamas gyvūną, privalo turėti maišelius ekskrementams surinkti. Siekdama saugoti bei puoselėti tvarkingą ir švarią aplinką, Joniškio rajono savivaldybės administracija Joniškio miesto Statybininkų–Draugystės, Melioratorių a., Miesto a. daugiabučių gyvenamųjų namų kvartaluose dar 2017 m. pastatė šiukšliadėžes šunų ekskrementams, šiomis dienomis naujos pastatytos ir Sidabros poilsio zonoje, Medžiotojų g. gale link Sidabros II tvenkinio.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14