Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. gegužės 25 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
 
Jaunimas – aktualijos
M. Slančiausko progimnazijoje diskutuota apie jaunimo politiką
Gegužės 16 d. Joniškio Mato Slančiausko progimnazijoje Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė vedė pilietiškumo pamokas tema „Jaunimo politika pilietiškume“, kuriose supažindino su jaunimo politika, papasakojo apie galimybes įsitraukti į visuomeninę veiklą per jaunimo organizacijas, bendruomenes, savivaldybės jaunimo organizacijų tarybas, savanorišką veiklą, projektų rengimą.
Plačiau
Joniškio jaunimas dalyvavo Europos jaunimo savaitės uždaryme Vilniuje
Joniškio rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė kartu su Joniškio rajono jaunimo atstovais dalyvavo Europos jaunimo savaitės uždarymo renginyje Viniuje, į kurį susirinko visos Lietuvos jaunimas, organizavęs Europos jaunimo savaitės renginius savo savivaldybėse.
Plačiau
Jaunimas diskutavo apie jaunimo užimtumą Joniškio rajone
Balandžio 29 d. Joniškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko Europos jaunimo savaitės renginys – Joniškio rajono savivaldybės vadovų ir jaunimo diskusija tema „Jaunimo užimtumas Joniškio rajone“. Renginį organizavo Sigmos Jonušienės vadovaujamas Aktyvaus laisvalaikio jaunimo klubas „Stop“.
Plačiau
Pilietiškumo pamokos Gasčiūnuose
Gasčiūnų pagrindinėje mokykloje vyresnių klasių moksleiviams ir mokytojams Joniškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė vedė pilietiškumo pamokas tema „Jaunimo politika pilietiškume“, kuriose supažindino su jaunimo politika, nauju jaunimo politikos pagrindų įstatymu, taikomomis naujomis darbo su jaunimu formomis.
Plačiau
Vyko mokymai apie mobilųjį darbą su jaunimu
Joniškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje organizuoti mokymai apie mobilų darbą su jaunimu, jaunimo konsultavimą bei informavimą. Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė į mokymus sukvietė organizacijų, dirbančių su jaunimu vadovus ir narius, seniūnus, socialinius pedagogus ir darbuotojus, bendruomenių narius, Kultūros centrų ir bibliotekų narius, neformalaus ugdymo specialistus, atviro jaunimo centro darbuotojus.
Plačiau
Tarptautinė savanorystė – užsienio jaunimo atstovai Joniškyje
Trečiadienį Joniškio rajono savivaldybėje lankėsi Jaunimo savanoriškos tarnybos (JST) ir Europos savanorių tarnybos (EST) savanoriai iš Armėnijos ir Turkijos. Juos sutiko rajono meras Gediminas Čepulis ir mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė.
Plačiau
Paskirtas finansavimas 7 jaunimo iniciatyvų projektams
Kovo 22 d. posėdžiavo Joniškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba (toliau – Taryba). Tarybos sekretorė, Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė informavo, kad buvo gautos 10 jaunimo reikalų tarybos narių jaunimo iniciatyvų projektų vertinimo anketos ir 2 nusišalinimai. Projektų nevertino ir vertinimo anketų nepateikė 4 Tarybos nariai.
Plačiau
 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gegužė
    2019