Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugsėjo 23 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Jaunimas – aktualijos
Tapk Eurodesk Lietuva savanoriu savo mieste
Eurodesk – Europos jaunimo informacijos tinklas, veikiantis 36 Europos šalyse ir teikiantis išskirtinę europinę informaciją, skirtą jaunimui bei dirbantiems su jaunimu, apie mobilumo ir finansavimo galimybes. Šiuo metu Eurodesk Lietuva komanda ieško pastiprinimo ir kviečia prisijungti šauniausius savanorius įvairiuose Lietuvos miestuose, norinčius prisidėti prie Eurodesk veiklų, tobulėti ir žinoti viską!
Plačiau
Ruošiesi gyvenimo skrydžiui – nepamiršk parašiuto
Joniškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė dalyvavo Jaunimo finansinio raštingumo, pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projekto „Nepamiršk parašiuto“ mokymuose, kuriuose pristatyta, kaip ugdyti besiruošiančio savarankiškam gyvenimui jaunimo, vyresniųjų klasių mokyklų moksleivių pilietiškumą, socialinę atsakomybę ir socialinį solidarumą.
Plačiau
Interneto svetainė jaunimui www.askritiskas.lt
Remiantis paskutiniaisiais vieno patikimiausių ir nuosekliai atliekamų tyrimų Alkoholio ir kitų narkotikų tyrimo Europos mokyklose (ESPAD) duomenimis, nuo 1995 m. narkotikų vartojimo vidurkis tarp 15–16 metų mokinių išaugo beveik 6 kartus.
Plačiau