Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. liepos 16 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Jaunimas – aktualijos
Padėkota jaunimo komandai atstovavusiai rajonui jaunimo vasaros akademijoje
Joniškio rajono savivaldybėje lankėsi Joniškio rajono jaunimo komanda, dalyvavusi ir atstovavusi Joniškio kraštui jaunimo vasaros akademijoje „Kartu mes galim daug – 2019 m.“ Klaipėdos r. Drevernoje ir užėmusi „Sportiškiausia akademijos komanda“ varžybose garbingą III vietą.
Plačiau
Jaunimo vasaros akademijoje nugalėtoja tapo Joniškio jaunimo komanda
Joniškio rajono jaunimo komanda atstovavo Joniškio rajono savivaldybės jaunimą ir dalyvavo Drevernoje, kur startavo 14-us metus iš eilės rengiama jaunimo vasaros akademija „Kartu mes galim daug – 2019 m.“.
Plačiau
M. Slančiausko progimnazijoje diskutuota apie jaunimo politiką
Gegužės 16 d. Joniškio Mato Slančiausko progimnazijoje Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė vedė pilietiškumo pamokas tema „Jaunimo politika pilietiškume“, kuriose supažindino su jaunimo politika, papasakojo apie galimybes įsitraukti į visuomeninę veiklą per jaunimo organizacijas, bendruomenes, savivaldybės jaunimo organizacijų tarybas, savanorišką veiklą, projektų rengimą.
Plačiau
Joniškio jaunimas dalyvavo Europos jaunimo savaitės uždaryme Vilniuje
Joniškio rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė kartu su Joniškio rajono jaunimo atstovais dalyvavo Europos jaunimo savaitės uždarymo renginyje Viniuje, į kurį susirinko visos Lietuvos jaunimas, organizavęs Europos jaunimo savaitės renginius savo savivaldybėse.
Plačiau
Jaunimas diskutavo apie jaunimo užimtumą Joniškio rajone
Balandžio 29 d. Joniškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko Europos jaunimo savaitės renginys – Joniškio rajono savivaldybės vadovų ir jaunimo diskusija tema „Jaunimo užimtumas Joniškio rajone“. Renginį organizavo Sigmos Jonušienės vadovaujamas Aktyvaus laisvalaikio jaunimo klubas „Stop“.
Plačiau
Dalyvauta Europos jaunimo savaitės atidarymo renginyje
Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus Jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė kartu su Europos jaunimo savaitės ambasadoriumi Joniškyje Tautvydu Dunduliu bei projekte „Socialinis sufleris“ dalyvaujantys Kriukų pagrindinės mokyklos jaunimas kartu su socialine pedagoge Salomėja Laukutiene dalyvavo Europos jaunimo savaitės atidaryme Vilniuje, kurį organizavo Jaunimo tarptautinio bendradarbiavo agentūra.
Plačiau
Pilietiškumo pamokos Gasčiūnuose
Gasčiūnų pagrindinėje mokykloje vyresnių klasių moksleiviams ir mokytojams Joniškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė vedė pilietiškumo pamokas tema „Jaunimo politika pilietiškume“, kuriose supažindino su jaunimo politika, nauju jaunimo politikos pagrindų įstatymu, taikomomis naujomis darbo su jaunimu formomis.
Plačiau
Vyko mokymai apie mobilųjį darbą su jaunimu
Joniškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje organizuoti mokymai apie mobilų darbą su jaunimu, jaunimo konsultavimą bei informavimą. Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė į mokymus sukvietė organizacijų, dirbančių su jaunimu vadovus ir narius, seniūnus, socialinius pedagogus ir darbuotojus, bendruomenių narius, Kultūros centrų ir bibliotekų narius, neformalaus ugdymo specialistus, atviro jaunimo centro darbuotojus.
Plačiau
Tarptautinė savanorystė – užsienio jaunimo atstovai Joniškyje
Trečiadienį Joniškio rajono savivaldybėje lankėsi Jaunimo savanoriškos tarnybos (JST) ir Europos savanorių tarnybos (EST) savanoriai iš Armėnijos ir Turkijos. Juos sutiko rajono meras Gediminas Čepulis ir mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė.
Plačiau
Paskirtas finansavimas 7 jaunimo iniciatyvų projektams
Kovo 22 d. posėdžiavo Joniškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba (toliau – Taryba). Tarybos sekretorė, Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė informavo, kad buvo gautos 10 jaunimo reikalų tarybos narių jaunimo iniciatyvų projektų vertinimo anketos ir 2 nusišalinimai. Projektų nevertino ir vertinimo anketų nepateikė 4 Tarybos nariai.
Plačiau
Išrinkti savivaldybės jaunimo reikalų tarybos jaunimo arstovai
Balsavimo metu
Sausio 25 d. vyko jaunimo organizacijų ir organizacijų, dirbančių su jaunimu visuotinis susirinkimas. Jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė informavo, kad nuo 2019 m. sausio 4–18 d. vyko kandidatų (jaunimo atstovų nuo 14 iki 29 metų) į Joniškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą dokumentų pateikimas. Informacija buvo paskelbta organizacijų socialiniuose tinkluose, spaudoje, interneto svetainėje www.joniskis.lt, informuota el. laiškais.
Plačiau